,,Pasakojimų” parodų cikle – pirmoji Jūratės Levickienės fotografijos darbų paroda

2018 02 07 Raktažodžiai: 2014-2019 m. kadencijos archyvas
Jurate Levickiene. Plakatas

„Mano diena prasideda pasinėrimu į tylą. Rytinės kelionės į ten, kur palieti grožį. Reginiai, kai pamiršti kvėpuoti, kai ištirpsta laikas ir vieta. Mes esame skirtingi, tik tyloje imame rezonuoti vienas su kitu. Tai tapyba, švelniai sujungianti margus tikrovės sluoksnius – paslėptą su regimu, išplaukusį – su iškart atpažįstamu, kažkada kažkur matytą – su dar neregėtu. „23 Tylos“ – tai iš nakties miego bundanti gamta, kylanti saulė, pasiklydęs laukuose rūkas. Jokių minčių galvoje, tik galimybė būti“, – pasakoja parodos autorė J. Levickienė.

J. Levickienės fotografijos darbų parodos „23 Tylos“ iš ciklo ,,Pasakojimai“ atidarymas vyks 2018 m. vasario 10 d. 15 val. Savicko paveikslų galerijoje (J. Basanavičiaus g. 11/ Teatro g. 1).

***

Parodų ciklas ,,Pasakojimai“ – tai naujasis Savicko paveikslų galerijos kūrybinės veiklos etapas. Šio parodų ciklo autorius vienija aistra drąsiai ir atvirai perteikti savo kuriamų vaizdinių ar personažų istorijas. ,,Pasakojimus‘‘ kuria menininkai iš visos Lietuvos, taip pat kviestiniai užsienio autoriai, turintys savitą ryšį su Lietuva. Parodų lankytojai yra svarbūs ,,Pasakojimų“ dalyviai, kūrėjams rūpi jų išgyvenamos emocijos ir istorijos. ,,Pasakojimų“ globėjas – europarlamentaras Petras Auštrevičius.