Ukrainos fronto regionuose dirbančių žurnalistų vizitas

2023 09 25 Raktažodžiai: Lietuvoje, Ukraine
UK01
Savaitgalį po intensyvaus vizito Lietuvoje atgal į Ukrainą išlydėjome Ukrainos fronto regionuose dirbančių žurnalistų delegaciją.
Zaporižė, Chersonas, Charkivas - vieni arčiausiai fronto linijos esantys miestai, kuriuose žurnalistų darbo sąlygos itin sudėtingos. Susitikimų su Lietuvos ekspertais ir žurnalistais metu, žurnalistai iš obriiizyum, Новини Запоріжжя - 061.ua, Гривна. UA redakcijų dalinosi istorijomis apie savo darbo kasdienybę okupacijos metu, fronto zonoje bei kovos su propaganda keliamus iššūkius.
Itin didelį įspūdį svečiams paliko ne tik šiltas sutikimas ir Lietuvos gyventojų palaikymas Ukrainai, bet ir visur - gatvėse, parduotuvių vitrinose, institucijose - matoma Ukrainos simbolika. Sakė, jautėsi, kaip namuose.
Už malonų priėmimą dėkoju portalo LRT.lt žurnalistams, Trakų žemė - Trakų rajono laikraštis redakcijai, Trakų Rajono Savivaldybė merui Andriui Šatevičiui ir komandai, LR Seimo NSGK pirmininkui Laurynui Kasčiūnui, kovos su Kremliaus propaganda ekspertui Giedriui Sakalauskui, Kultūros ministerija atstovui Deividui Velkui bei visiems, apsilankiusiems susitikime su svečiais iš Ukrainos mano biure.
Vizitas organizuotas bendradarbiaujant su Renew Europe.
uk03UK3