Europos Parlamento ALDE frakcijos narį Petrą Auštrevičių Parlamente Briuselyje aplankė antroji lankytojų grupė iš Lietuvos

2015 03 02 Raktažodžiai: 2014-2019 m. kadencijos archyvas
Bendra

Praėjusią savaitę, vasario 25 d., Europos Parlamente viešėjo antroji Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus oficialiai remiama lankytojų grupė iš Lietuvos.

Įveikus tūkstančius kilometrų, Briuselis keliautojus pasitiko apniukusiu ir darganotu oru, tačiau geros nuotaikos ir susidomėjimo nei kiek nesumažino – pirmiausia, turėdami šiek tiek laisvo laiko iki oficialaus apsilankymo Parlamente pradžios, visi aplankė Parlamentariumą – interaktyvų informacinį centrą, kuriame pasitelkiant šiuolaikines technologijas galima susipažinti su Europos Parlamento veikla iš arčiau: atsidurti skaitmeninėje plenarinių posėdžių salėje, sužinoti daugiau informacijos apie Parlamento narius, virtualiai pakeliauti po Europą bei išgirsti apie kiekvienos valstybės narės indėlį į Europos Sąjungą.

Vėliau keliautojų laukė susitikimas ir diskusija su Europos Parlamento nariu P. Auštrevičiumi, informacinis pranešimas apie Europos Parlamento veiklą bei apsilankymas plenarinių posėdžių salėje su galimybe stebėti, kaip Parlamente vyksta teisės aktų projektų svarstymai.

Pakeliui į Briuselį buvo aplankyta Čekijos sostinė, „100 bokštų miestas“ Praha, prie Elbės upės įsikūręs Magdeburgas ir Vokietijos sostinė bei antrasis pagal dydį miestas Europos Sąjungoje Berlynas, pasižvalgyta po „Šiaurės Venecija“ vadinamą Briugę.