Aukcionas Baltarusijos politiniams kaliniams paremti

2021 12 10 Raktažodžiai: Iniciatyvos
IMG 9723
Aukcionas pavyko!
Vakar vykusiame meno kūrinių aukcione Baltarusijos politiniams kaliniams paremti buvo parduoti net 35 darbai už beveik 12 tūkst. eurų. Didžioji dalis šios sumos (atskaičius atlygį autoriams) keliaus organizacijai, remiančiai Baltarusijos politinius kalinius ir jų šeimas.
Didelis ačiū renginio globėjoms Seimo Pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen ir Baltarusijos demokratinės opozicijos lyderei Sviatlanai Cichanouskajai, renginio partneriams - Lietuvos dailininkų sąjungai ir Dailininkų sąjungos galerijai, menininkams, šiam aukcionui paskyrusiems net 70 darbų ir visiems aukciono dalyviams iš Lietuvos, kitų ES šalių ir net JAV.
Labai džiaugiuosi, jog bendrų pastangų dėka galėsime bent simboliškai padėti žiauraus Lukašenkos režimo persekiojamiems žmonėms ir dar kartą parodyti, jog mums - kaimynams - ne vis vien.
Bet geriausia žinia - aukcioną ir paramos rinkimą nuotoliniu būdu planuojame tęsti ir toliau. Visas detales kol kas deriname, bet atnaujintą darbų sąrašą ir visą informaciją paskelbsime jau artimiausiu metu.
Iki kitų susitikimų!